Menu

Whose number is this

0 Comment


Prawdopodobnie ludzie wiedzą już, iż aktualny świat umożliwia im bardzo dużo. Człowiek próbuje go w pełni wykorzystywać, wynajdując oraz testując nowoczesne opcje. Większa część z nich związana jest ze strefą komórkową, więc to głównie w niej pojawiają się nowatorskie urządzenia oraz nietypowe metodyki. Teraz już ten, kto pragnąłby poznać, kto dzwonił, spokojnie może to sprawdzić.

Whose number is this

Żadna osoba nie musi już więc zmagać się z nieustającymi i uciążliwymi telefonami. Jeżeli człowiek je odbiera, a nikt nie odpowiada, musi skontrolować niepokojący go numer telefonu. Sprawdzając, kto dzwoni, zdobywa się dane o tym, która osoba wykonuje wszystkie głuche i nieprzyjemne telefony. Wtedy nieprzyjemną sytuację trzeba jak najszybciej donieść władzom albo samodzielnie ją jakoś załatwić, aby na spokojnie robić użytek ze swojego telefonu. Spora ilość osób ma to szczęście, że nie odbiera żadnych milczących i nietypowych telefonów. Istnieją jednak pewne numery telefonów, na jakie należy bezwzględnie uważać, bo nierzadko one mogą należeć do niebezpiecznych osób. W podobnych przypadkach od razu trzeba sprawdzić, kto dzwoni, aby wiedzieć, od jakiego numeru telefonu nie można odbierać połączeń. Kto może więc wykonać takie dziwne połączenia? Przede wszystkim telemarketerzy, jacy oferują pewne towary lub opcje różnych firm. Czasem mogą oni w taki sposób omamić rozmówcę, iż on jest w stanie wydać ostatnie oszczędności na jedynie teoretycznie wymarzony produkt. A jeśli taka osoba przedtem zobaczyłaby, kto dzwonił, byłaby w stanie dowiedzieć się, że to właśnie uciążliwy konsultant. Z pewnością nigdy nie odebrałaby tego typu telefonu. Zwykle zachwalamy swoje telefony, gdyż to w końcu one najmocniej ułatwiają nam życie. Czasami jednak zmieniają życie w koszmar, jeśli ostatnio dostajemy dziwne telefony. Staramy się w takim momencie zobaczyć, kto dzwoni, ale często nie do końca nam to wychodzi. Jak zatem powinniśmy uwolnić się od tych nieprzyjemnych połączeń? Najlepiej, jeśli od razu powiemy o całej sprawie policji. Prawdopodobnie niechętnie wybierzemy się na komendę, ale powinniśmy tak zareagować, aby ostatecznie pokonać swój problem. Zadziałajmy jak najprędzej, ponieważ wtedy będzie duże prawdopodobieństwo, że policja dowie się bardzo szybko, kto dzwonił. Zablokuje nam samym wybrany numer, więc on z pewnością więcej do nas nie zatelefonuje. Wreszcie będziemy mogli znowu polubić swój telefon komórkowy oraz bez problemu go użytkować.

Reverse phone lookup

Na ziemi żyją tacy ludzie, z jakimi prawdopodobnie każdy ma kłopot. Są to konsultanci telefoniczni, którzy są w stanie wydzwaniać do wszystkich w trakcie wieczoru. Jeżeli ktoś wychwyci sygnał telefonu i zobaczy później, kto dzwoni, dowiadując się, iż to konsultant, na pewno go od razu wyłączy. Nie warto bowiem rozmawiać z tego typu osobami. Konsultanci telefoniczni mają jednakże metody na to, by wszyscy przyjmowali ich połączenia. Dzwonią z różnych numerów, o wszystkich porach dnia, robiąc tak aż do skutku. Czasem nawet taka osoba, jaka dowie się, kto dzwonił, nie wie na pewno, że to konsultant, gdyż on potrafi się ukrywać. Jeśli jednak ktoś rozpozna jego głos, powinien bezwzględnie odłożyć swój aparat. Najlepiej bowiem nie pozwolić się skusić na zakup bezsensownego produktu albo usługi. reverse directory

Who called me

Istnieją takie osoby, od jakich nigdy w swoim życiu nie chcielibyśmy otrzymywać telefonów. To bardzo często telefoniczni konsultanci, jacy zwykle nas samych denerwują, ponieważ obawiamy się, iż damy się oszukać ich pięknym słowom. Staramy się więc zawsze sprawdzać, kto dzwoni, zanim weźmiemy do ręki swój telefon. A dlaczego właściwie aż tak bardzo nienawidzimy tych telemarketerów? Najczęściej nie znosimy ich za to, iż potrafią oni wydzwaniać niemalże bezustannie. Widzimy od nich sygnały rano, w południe, a nawet w nocy. Bywa ich mnóstwo, jednak nawet jeśli ustalimy, kto dzwonił, i przestaniemy włączać telefon, konsultant skomunikuje się z nami np. mailowo. Bez wątpienia odnajdzie na nas jakąś metodę, abyśmy po prostu zrobili użytek z jego „wspaniałej” oferty. Czasami sami dokładnie to zrobimy, wydając swoje oszczędności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *